2023./2024.mācību gads. MARTS

PATNIS

MATEMĀTIKAS NEDĒĻA "PATNĪ"

21.marts "Patņa" jaunāko klašu skolēniem - īsti matemātikas svētki! 🥳
No rīta piedalījāmies starptautiskajā konkursā "Ķengurs - 2024", savukārt pēcpusdienā notika "Dārgumu medības ar matemātikas elementiem" - skolēni komandās meklēja un risināja 15 asprātīgus, āķīgus uzdevumus, par katru saņemot "dārgumu" - burtu, atrodot visus burtus, varēja izveidot teikumu MĪLU MATEMĀTIKU!
 
Barona skolas filiālē arī norisinās vairāki matemātikas pasākumi: dalība konkursā "Ķengurs-2024", starptautiskajā konkursā "Pangea".

IEPAZĪSTI PROFESIJU. KARJERAS IZGLĪTĪBA. GREGORA SKOLAS FILIĀLE

26.02.2024. 1.a klasei bija iespēja iepazīt pilota un stjuartes profesijas! Milzīga interese un ļoti, ļoti daudz jautājumu! Iespējams, ka mūsu vidū stāv kāds nākotnes pilots vai stjuarte! ✈️

Video file

TIKŠANĀS AR PERSONĪBU. VIDUSSKOLA

28.marts. Tikšanās Latviešu valodasII kursa ietvaros ar personību - aktrisi Mariju Luīzi Meļķi - ļauj ieskatīties aktrises pārdomu pasaulē par laiku, kad meklēja sevi, kad rakstīja un raksta dzeju un pauda krasi atšķirīgu viedokli, t.i., sabiedrībai neērtu. Kā saka pati aktrise - tieši tas dzīvē ir visvairāk virzījis un iedrošinājis. "Pasaulē ir daudz sarežģītā. Var iet zem tā akmens,bet jāsaprot, ka es esmu sev svarīgs un sevi zem pasaules smaguma nastas negrūdīšu. Un rakstiet - tas palīdz saprast kaut ko ļoti īpašā līmenī, " tā M.L.Meļķe.

Paldies skolotājai Gunitai par šo tikšanos!
MEĻĶE


 

22.martā Latvijas Valsts Koksnes ķīmijas institūts. 9.kl. ekskursija ķīmijas priekšmeta ietvaros.
kimija

 

 

Pēc skolēnu pavasara brīvlaika sadarbībā ar SEB 18.martā 9. un 10.kl. skolēni apgūst finanšu jautājumus ārpus skolas telpām, piedaloties SEB Inovāciju centra Finanšu pratības dienas nodarbībās. Noslēgumā bija viktorīna arī citām klasēm 📊💰Paldies SEB par jauniešu izglītošanu!
#SEB
seb

 


TIKŠANĀS AR PERSONĪBU. VIDUSSKOLA

4.marts. Viesos Elīna Līce. Kamēr skan dzejnieces un dziesminieces stabule, 10. klases skolēni raksta. Kā saka dzejniece: “Rakstot var ietikt labajā laikā, tas ir, laikā ar sevi. Tur neviens tevi neskar. Tur ir labi un interesanti.”
lice2
lice1

Video file

AKCIJA - NEDĒĻA BEZ TELEFONA

Daži jau pukojas, kādam bailes mācas virsū.
Mēs izturēsim!
BAR