2023./2024.mācību gads. Septembris.eksk29.septembrī
7.-12.klases skolēni dodas klases rudens ekskursijā:
7.klase - Jūrmala, Dzintari. Tarzāna trase.
8.klase - Baldone-Koknese-Skrīveri (gardākā rudens ekskursija!)
9.klase un 11.klase - "Auči”, Siguldas nov., Latvija, Ragana.
10. un 12.klase - Leģendu diena Cēsīs.


sporta diena28.septembrī Sporta dienas ietvaros 7. - 12. klase dodas velo braucienā uz Jūrmalu. Diena ir saulaina un sporta aktivitātēm bagāta!

Paldies sporta skolotājam Jēkabam un klašu audzinātājiem par iedrošinājumu!


biol27. septembrī 12.klases skolēni BioloģijaII kursa ietvaros mācību stundas īsteno LU Botāniskajā dārzā.


puke26.septembrī
"Patnī" pie 11.klases viesojas Valmieras teātra aktrise Ieva Puķe.
Sarunas par leģendāro režisoru Kroderu.
"Izredzētība satikt tādu personību kā Kroders," par to šodien runā Ieva Puķe. Aktrise atsaucas uz kāda mākslas zinātnieka teikto, ka mākslas darbs bez konteksta dara nemierīgu- Kroders iedeva kontekstu. Būt iekšēji brīvam, nemelot sev - tas palīdz dzīvot gan teātrī, gan dzīvē.
Paldies skolotājai Gunitai par burvīgo pēcpusdienu!

diz4.septembris.
Pirmā dizaina diena "Patnī"sākusies ar ‘field trip’ raidījuma “Adreses” stilā. Vides dizaina ietvaros skolotāja Kristīna ar 12.klasi pēta divas padomju laikā tapušas vietas — Centrālās stacijas tuneli un Dailes teātra skvēru.
Ar skolēniem secināts, ka abas vietas reiz bijušas līdzīgas — nekoptas, neapsaimniekotas, izraisīja depresīvu sajūtu, pievilka “attiecīgu mērķauditoriju” un tajās nebija patīkami, droši atrasties. Pirmajā vēljoprojām, otrā — kā pozitīvais piemērs — reiz bēdīgais skvērs kļuvis par miera oāzi pašā trokšņainākajā vietā pilsētas centrā 🌿
Prieks par jauniešiem, kas spēja iedziļināties un saskatīt, kādas pozitīvas pārmaiņas un problēmas vienlaikus spēj risināt arhitektūra un dizains.
Un, citējot Kārli (12.kl.), — labi dizaina piemēri pilsētvidē ne tikai risina tiešas problēmas, bet ceļ arī mūsu pašapziņu, rāda piemēru citiem, un ir, par ko lepoties.