Latvijas skolas soma

2021./2022. mācību gads

APRĪLIS

FEBRUĀRIS

r1Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 11. februārī 1. - 3.klasēs ciemojās stāstniece Līga Reitere ar sākumskolā aktuālu un noderīgu glītrakstīšanas nodarbību.
Uzzinājām, kāda ir laba rakstāmrīka izvēle, cik svarīga ir stājas un attieksmes veidošana. Iepazinām pirkstu vingrinājumus, glītrakstīšanas un glītas dzīves likumus, kā arī praktiski izmēģinājām roku greznu burtu rakstīšanā.
 

 

DECEMBRIS

zsvZiemassvētku pasakas 1.-6.klasē 21.decembrī/digitāla koncertlekcija
Tuvojas Ziemassvētku gaidīšanas laiks, un dziedātājs Jānis Moisejs mūs aicināja doties līdzi uz salatēva namiņu, kurā dzirdējām mēs interesantākās Ziemassvētku pasakas no tādiem autoriem kā Hans Kristians Andersens, Margarita Stāraste, Brāļi Grimmi un Kārlis Skalbe, kā arī izdziedājām kopā skaistākās svētku dziesmas. 
Lai eņģeļi uz spārniņiem atnes laimi, prieku un piepildītas cerības!
Priecīgus svētkus!
Piedalās: Jānis Moisejs (dziedātājs), Annija Kopštāle (Latvijas nacionālās operas baletdejotāja).


NOVEMBRIS

Koncertlekcija “LĀČPLĒŠA DIENĀ” -  par godu 11. novembrim, Lāčplēša dienai, pazīstamie jaunās paaudzes mūziķi – dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse un komponists Jānis Ķirsis - ciemojās Patnī ar audiovizuālu koncertlekciju “Lāčplēša dienā” . Koncertlekcija ir izglītojošs, muzikāls stāsts par Latvijas vēstures notikumiem Lāčplēša dienā, kas šodien tiek svinēta, atceroties un godinot visus, kuri izcīnījuši neatkarīgu Latvijas valsti .
"Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī.
Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt.
Jo, zaudējis Latviju, tu zudīsi pats."
~Jānis Jaunsudrabiņš~
Mēs, patņi, vēlam Jums sirdssiltus Latvijas Republikas Proklamēšanas 103. gadadienas svētkus! Image removed. Image removed.

SEPTEMBRIS

kirsisMūzikas-Smaida-Skolotāju diena.
Īpašie viesi: Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis.
Prieks kopā būt! Skolas pagalmā ieskanējās Jāņa un Rūtas muzikālais priekšnesums, ievedot skolēnus burvīgā mūzikas ceļojumā!
Koncertlekcija “MŪSU STĀSTS PAR RĪGU - tas ir aizraujošs, muzikāli izzinošs ceļojums laikā un telpā, kas vēsta par Rīgas, Latvijas galvaspilsētas kā kultūras norišu lielpilsētas vēsturi, tagadni un nākotni.
https://janiskirsis.com/musu-stasts-par-rigu/