2023./2024.mācību gads. Novembris.

11 novŠodien, 10.novembrī, atceramies mūsu karavīrus. Ciemos pie 7. -12. klases kaprāle Anda Bluķe - ar skatu tagadnē, pagātnē, nākotnē, atceroties Lāčplēša dienu. Noslēgumā nelielā viktorīnā, uzdodot jautājumus par dzirdēto, 7.kl. Kārlis varēja atbildēt uz visiem! Prieks par tik uzmanīgu auditoriju!
 

pizane"Dzejnieka pirmais uzdevums ir izturēt kritiku. Pēc tam ir daudz labu vārdu," šodien dzejniece Inga Pizāne sarunā un praktiskās nodarbībās ar 10.klasi runā par dzejnieka tapšanas procesu un iedrošina jauniešus rakstīt, aicinot radīt dzeju. Iedvesma - klasesbiedru rakstīta dzejoļa 1.rinda un Ingas Pizānes uzņemts foto (pilsētvidē dīvāns uz auto jumta). Un tā tapa dzeja!
Paldies, sk.Gunita!3a16. novembris.
3.a klases Steam projekts “Latvijas svētki un tradīcijas” .
" Daudz pūļu ieguldīts, bet rezultātā prieks par paveikto!" , secina skolotāja Santa.
Svētki un tradīcijas, sportistu dzīvesveids un veselīgs ēdiens, augļu/dārzeņu pirmapstrāde, galda klāšana un svinēšana 3.a klasei nav sveša!
#STEAMskola


.
13. novembris. sporta dienaPatriotu nedēļas pirmdienā skolā viesojās Latvijas rekordists desmitcīņā un septiņcīņā telpās, Olimpisko spēļu dalībnieks, fiziskās sagatavotības treneris Edgars Eriņš 🌟
Sportists dalījās ar mums savos dzīves un treniņu pieredzes stāstos, un viena no galvenajām tēmām bija veselīgs uzturs un tā ietekme uz mūsu labklājību. 🥗💪
Tiešām iedvesmojoši dzirdēt, kā veselīga ēšana var ietekmēt ne tikai sniegumu sportā, bet arī ikdienas dzīvi! 🍏
Kopā par lieliem mērķiem!
Lai izdodas izaugt par sportistiem, kas nesīs Latvijas vārdu pasaulē nākotnē! 🇱🇻
 
mobKo darīt, kā pasargāt bērnu, ja skolā viņam dara pāri?
Novembrī skolā pie 1.-6.klases skolēniem viesojas Rīgas Pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas speciāliste psiholoģiskās konsultēšanas jautājumos Aija Lilienfelde.
Gaidām skolā arī vecākus savu bērnu klašu nodarbību laikā!