2023./2024.mācību gads. FEBRUĀRIS

PATNIS

ŽETONU VAKARS. 12.KLASE

Sirsnīgās sarunās, atmiņās, nākotnes sapņos un sveicienos pavadījām Dimantiņu jeb 12.klases ŽetonvakaruImage removed.

Kā piederības simbolu Patnim skolēni saņēma pašu dizainētu hūdiju un arī gredzentiņu.

Image removed.Elvīra Abizāre Photo (vairāk foto sadaļā "Galerija")

BAR

 

 

 

 

 

 

 

MĪLESTĪBAS DIENA BARONĀ

Image removed.Valentīndiena atzīmēta, visu mēnesi varam sūtīt mīlestības pastu un zvana signālā klausāmies ‘Lover’ by Taylor Swift.

Bez mīlestības nedzīvojiet, bez mīlestības viss ir mazs /I. Ziedonis/.
BA

 

 

KARJERAS MĒNESIS VIDUSSKOLĀ

Patnī viesojas VĪTOLA FONDA stipendiāte Reičela Rone, kura aizsāka karjeras mēnesi 10. klasē ar dalīšanos pieredzē par studijām, stipendiju konkursu un daudz ko citu noderīgu.

BA

 

Eiropas Savienības māja

Šogad svinam 20 gadus, kopš esam ES dalībvalsts, tamdēļ mēs, 8.klase, devāmies uz Eiropas Savienības māju, lai iepazītos ar ES vēsturi un galvenajiem pīlāriem, kas nosaka ES valstu ekonomisko, politisko un sociālo dzīvi.

Spraigā diskusijā Patņa 8.klases audzēkņi uzzināja, kāpēc tika izveidota ES, kādi ir pirmsākumi šīs organizācijas izveidei, cik valstis to nodibināja.

Audzēkņi iepazinās ar mūsdienu ES  galvenajām struktūrvienībām, to nozīmi.

Skolēni diskutēja par 4 galvenajiem ieguvumiem, ko iegūst katrs ES pilsonis: brīvi dzīvot, ceļot, mācīties un strādāt kāda no valstīm.

Diskutējām, kas palīdz katram iepazīt plašo ES multikultūru un novērst kara draudus ES iekšzemē.

Saņēmām uzslavu, cik labi atpazīstam ES valstu karogus un sniedzam labas zināšanas par ES.
ES māja
 LITERATŪRAS STUNDAS MUZEJĀ. VIDUSSKOLA

Rakstniecības un mūzikas muzejā patņi apmeklēja skaņu ierakstu izstādi "SAN"Image removed. Izstādes nosaukums “SAN” simboliski mūs aizved laikā, kad tika izgudrots pirmais plaša patēriņa skaņas ierakstīšanas rīks – fonogrāfs. Ar to skaņa tika ierakstīta vaska cilindrā jeb valcē. Arī skaņu plates sākotnēji tika ierakstītas vaskā. Tas viss bija iespējams, pateicoties bitei – šim sīkajam kukainim. 28. februāris.
muzejs


 

28.februārī klases stundas ietvaros, izvēršot karjeras izglītības tēmu, pie 10.klases ciemojās Katrīna un Carmen no Austrijas. Stāstīja par Austriju (Landeskunde), mācīja Austrijā lietotus vācu valodas vārdus un izteicienus, kā arī Kahootā pārbaudīja jaunapgūtās zināšanas.  Paldies dāmām, Kristianam un skolotājai Mārītei par vērtīgo tikšanos Image removed.
vaacija