2023./2024.mācību gads. APRĪLIS

ce foto

Tikšanās ar personību Literatūra I kursā

11.kl.tika piedāvāta iespēja satikties ar Hamleta lomas atveidotāju Ivaru Stoninu, kurš pirms 20 gadiem šim tēlam bija piešķīris īpašu noskaņu. Aktieris šobrīd dzīvo ASV, bet tas netraucēja atrast kopīgu mirkli, lai gremdētos atmiņās par pieredzēto un izjusto. Paldies sk.Gunitai par organizēto online tikšanos!


sto

 

 

 

 

 

Maizes ceļš

Pirmklasniekiem šonedēļ bija iespēja "iziet" maizītes ceļu! Kā tad tiekam no grauda līdz maizītei? Mēs tagad to zinām!

Paldies Hārdija mammai par doto iespēju!
Video file

Olimpiskais mēnesis Gregora skolas filiālē
 

Olimpiskā mēneša ietvaros pie mums viesojās pludmales volejbolists, trīs olimpisko spēļu dalībnieks Mārtiņš Pļaviņš.

4. - 6. klašu skolēniem bija iespēja mācīties un pilnveidot volejbola tehniku kopā ar Mārtiņu, un 1. - 6. klašu skolēniem bija iespēja dzirdēt stāstu, kurā Mārtiņš dalījās par to, kā ir būt olimpietim un profesionālam sportistam. Skolēniem bija iespēja aptaustīt arī Mārtiņa izcīnītās medaļas 🥇🥈🥉
Pēc tikšanās jaunieši atzina, ka medaļas bija smagas un secināja, ka ir vajadzīgs daudz trenēties, lai sasniegtu savus izvirzītos mērķus.
"Patnis" saka PALDIES Mārtiņam par jauniešu iedvesmošanu!
Video file


⚽

17.aprīlī sportojam un sapņojam par saviem mērķiem kopā ar Kasparu Gorkšu!
Amerikāņu profesionālā futbola treneris un bijušais spēlētājs Maiks Singletārs reiz esot teicis: “Ziniet, kura ir mana mīļākā spēles daļa? Iespēja spēlēt.”
Šodien mums tāda iespēja bija, paldies par to Kasparam!
Video file

Profesiju mēnesis Gregora skolas filiālē

Profesiju mēneša ietvaros pie 2.b klases ciemojās Hannas tētis, lai skolēnus izglītotu par IT drošību.
Hannas tētis stāstīja par jaunākajām krāpšanās shēmām, kā arī parādīja, kādas izskatās visbiežāk sastopamās krāpnieku ziņas, lai bērni varētu tās pēc iespējas ātrāk atpazīt un pasargāt sevi.
it


Konference Angļu valoda II kursa ietvaros


10. un 11.klase šobrīd veido sevis izvēlēto grāmatu recenzijas, tikmēr 12.klase konferencē prezentēja savu padziļinātā kursa veikumu, visu gadu lasot, tulkojot un analizējot ‘Forrest Gump’.
 

an

Izmēģinājuma eksāmenu sesija
 

Izmēģinājuma eksāmenu sesija norit pilnā sparā. 9. un 11.,12. klases skolēni cītīgi gatavojas valsts pārbaudes darbiem. Turam īkšķus!
ce2