Vizuāli plastiskā māksla

Baiba Vaivade
Baiba Vaivade

Ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā, tekstilmākslas nodaļā un bakalaura grādu Rīgas Tehniskās universitātes Materiālu tehnoloģijas un dizaina studiju programmā. Paralēli studijām piedalās projektos Latvijā un ārvalstīs, padziļinot profesionālās prasmes. Izstrādā mākslinieciskos un tehniskos risinājumus dažādiem uzņēmumiem. Piedalās izstādēs Latvijā un ārvalstīs.

Elīza Kristīne Kleine - Šablinska
Elīza Kristīne Kleine - Šablinska

Pamatizglītību apguvusi Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā (2011- 2014), bet vidējo izglītību un Gleznotāja profesiju apguvusi PIKC NMV Jaņa Rozentāla mākslas skolā (2014 - 2018). Augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas Tekstilmākslas apakšnozarē (2018-2022). Papildinājusi zināšanas tēlniecībā un fotogrāfijā Grieķijā (I.E.K.) un tekstilmākslā Itālijā (Liceo Artistico G. Mazzatinti) ERASMUS+ programmas ietvaros. 

Piedalās izstādēs un konkursos gan Latvijā, gan ārvalstīs, regulāri rīko personālizstādes dažādās Latvijas pilsētās, kā arī paralēli izstrādā mākslas objektus pasūtītājiem dažādās tehnikās un formātos.