KONKURSI UN OLIMPIĀDES
2020./2021. mācību gads
2020./2021 gada konkursu rezultāti
Vārds, uzvārds Konkurss/olimpiāde Sasniegums
Elizabete Zaumane 47.Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.kl. 2.vieta
Roze Aleksa Bogdane 47.Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.kl. 3.vieta
Emma Luīze Dripe (7.klase) Patriotiskās dzejas konkurss 1.vieta
Emīlija Legzdiņa (11.klase) Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiāde
2.posms 10. - 12. klašu skolēniem
Atzinība
Rūta Aljēna (7.klase),
Elizabete Zaumane (8.klase)
Konkurss 5. - 12. klašu skolēniem - Iztēlojies sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavo uzrunu tautai Latvijas 102. dzimšanas dienā Laureāti
2019./2020. mācību gads
2018./2019. gada olimpiāžu rezultāti
Vārds, uzvārds Mācību priekšmets Sasniegums
Kristaps Vaivars Matemātika 1.vieta matemātikas konkursā „MMC”
Patriks Kozlovskis Matemātika 2.vieta Rīgas matemātikas 69. olimpiādes 2. posmā 5.-8. klašu skolēniem
Alise Viļuma Matemātika Atzinība Rīgas matemātikas 69. olimpiādes 2. posmā 5.-8. klašu skolēniem
Grēta Zitcere Latv.val. III pakāpes diploms skatuves runas konkursā
Gustavs Meinarts Latv.val. III pakāpes diploms skatuves runas konkursā
E.K.Lasmane Radošo darbu konkurss "Mans bērnības stāsts" Atzinība par tēlainu pasaules atspoguļojumu
Māra Semjonova Matemātika „Matemātiskā daudzcīņa” Privātā vidusskola „Klasika” Atzinības raksts
Katrīna Jauģiete, 12.kl. Angļu valoda Rīgas pilsētas olimpiāde, 3.vieta
Kārlis Ludvigs Lasmanis, 7.kl. Angļu valoda MERIDIAN TRIVIA COMPETITION starpskolu konkurss, 1.vieta pusfinālā
Gabriels Grīnbergs, 8.kl. Angļu valoda MERIDIAN TRIVIA COMPETITION starpskolu konkurss, 1.vieta pusfinālā
Elīze Šnīdere, 9.kl. Angļu valoda MERIDIAN TRIVIA COMPETITION starpskolu konkurss, 1.vieta pusfinālā
Klinta Elizabete Bernāne, 11.kl. Angļu valoda MERIDIAN TRIVIA COMPETITION starpskolu konkurss, 1.vieta pusfinālā
Remezs Aleksandrs Datorika Drossinternets.lv Vislatvijas "Vaifija spēles" turnīrs atzinība
K. Aksika Literatūra II pakāpes diploms skatuves runas konkursā
E.Viljama Literatūra II pakāpes diploms skatuves runas konkursā
A.Bināne,
Z.M.Ruņģe,
E.L.Dripe,
E.Miķelsone
Latvijas skolēnu un jauniešu literāro darbu konkurss "Aicinājums" (latviešu valoda/literatūra) 1. vieta
2. vieta
3. vieta
atzinība